Prosinec 2008

you're exactly my brand of heroin.

30. prosince 2008 v 23:25 | Romana |  letters
what kind of man that you are,if you're a man at all?
OMFG I F***N LOVE TWILIGHT!
Prostě .. žádné kino jsem nestihla takže jsem udělala zlý čin *ano,děkuju zasranému rapidu a o něco lepšímu hellsharu* a podívala jsem se na to.Řeknu vám,že v životě jsem u žádného filmu tak neřvala.Celý film :D Já sa poseru :D Prostě chcu si to přečíst,musím,začínam byt závislá a asi pujdu v davu těch kteří se stejně jako já zamilovali do Twilightu a já jsem je tak nechápala.Teď už jo :D Poslední peníze investuju do té knížky a do dalších dílů ráda jako ×.× *teda,hnedka potom až mě dojde ten PF pásek* a zitra aj pozítří sa na ten film budu stejně asi dívat,jak se znám :D Hey prostě su magor,já su nenapravitelná .. navíc vampíři se mě začínají zamlouvat.. :D <3 Musela jsem se vypsat :D Miluju to :D - and so a lion fell in love with the lamb ..


Photobucket

art update

28. prosince 2008 v 15:13 | Romana
Rychlá update,po dlouhé době blend .. chtěla jsem zkusit jiný styl něco z toho vylezlo no,nevim :D Každopádně ta modelka je nehorázně překrásná ^_^

how about magic trick?

28. prosince 2008 v 10:31 | Romana |  letters
Po velmi dlouhé době mě bolí z počítače oči :D Zabit mě takového závisláka,ale fakt je že zdaleka nejsem jediná :D To se poddá .. Uvažuju o tom,že bych měla něco číst.Fakt bych měla,já jsem nečetla nic od té doby co vyšel poslední Potter a to jsem přečetla za 3 dny,takže jsem si toho taky moc neužila.Uvažuju že si koupím tu knížku Bajky Barda Beedleyho co nedávno vydala Rowlingová,jo no - zase ten Potter,ale tak nechce se mi s tím přestat,škoda že to skončilo,vždyť jsem na tom vyrostla jako hodně dětí teď.Uvědomila jsem si že já se nudím ale že je to jenom moje blbost,protože mám tolik věcí co musím stihnout,ale prostě se mě nechce! Kua já su hrozný zmrd.Prostě jenom bych seděla,hrála Tomb Raider,hrála si s fotokrámkem a nic jako :D Panebože ta absolvetská práce mě tu straší na stojanu a já kolem toho jenom chodím,debilní motiv na schránku - to nemám ani nápad.Projekt do rodinky na to už jsem skoro rezignovala a když si vzpomenu že 5.ledna první hodinu v pondělí máme nového matikáře,takže matiku ani nevykládat,tento rok jsem to totiž slušně pokazila takže nemluvit vůbec o celé škole.Už bych mohla něco dělat ..

gimme gimme a man after midnight..

27. prosince 2008 v 18:57 | Romana |  letters
Su fofr no :D Se mě ten "2009" design tak nelíbil že je to nový s xtinou .. chtěla jsem něco šíleného ale zároveň jemného .. nevim :D Kdyby jste měli zájem,všimněte si nabídky výše.Dále protože mě pár lidí napsalo o tutoriály,chtěla bych se zeptat jestli by je někdo ocenil? Abych to nedělala pro nic .. Jinak mě to zase chytá,prostě ani by nešlo o blogování ale spíš o ten grafický směr kdy to není jenom pro moje oko a pro moji složku s grafikou .. bye zatim ; )

blends

27. prosince 2008 v 11:00 | Romana |  art
Hayden Pannetierre: 1
Amy Lee: 1 , 2 , 3
Christina Aguilera: 1
Edward Cullen/Rob Pattinson : 1
RPattz & Kristen Stewart: 1
Bella/Edward:My Personal Angel: 1
Edward on piano:Lullaby: 1
James/Bella: God,my hand is burning: 1
RPattz:Mothers,hide your daughters: 1
Leona Lewis:I Will Be All That You Want:1
RPattz/Taylor Lautner:They're like fire and ice: 1
Paramore: I Give It All My Oxygen : 1
Twilight Cast:Empire Shoot: 1
Dakota Fanning/Jane Volturi:No Options: 1

člověk je sám sobě nejhorším nepřítelem.

26. prosince 2008 v 15:27 | Romana |  letters
Nadpisu si nevšímejte,zas sem hrála Anniversary :D Takže - co Vánoce? :D Já jsem spokojená,bohatě .. : ) Nový design jsem myslela že dopadne hůř - myslela jsem si že to pozadí s logem nebude spojené skoro vůbec ale tak myslím že když se na to nebudete soustředit docela to splývá :D No nic ..No dostala jsem asi 7 triček,mikinu,Niky které jsem si vybrala měsíc předem :D,voňavku,naušnice *tati si normální?* :D,velkou tašku Converse,stříbrný přívěsek ve tvaru kabelky :D *konečně další do sbírky*,malířský stojan a nějaké drobnosti .. :D Teď stahuju Devil Wears Prada,máme s matkou filmové dny každý večer sedíme s hubama plnýma popcornu u televize :D Dneska to bude Mamma Mia!,lol.No nic,za chvílu se půjdu s našima projít na zimák,chvílu se budem dívat na tatu jak hraje a pak půjdem dom,a peciválení může pokračovat :D A co vy a Vánoce..? bye ; )

i know your friends better than you do.

22. prosince 2008 v 12:51 | Romana |  letters
i won't kill you because you're too much fun ..
Tss .. ten Batman byl dokonalý .. ale fakt že bez Jokera by to bylo o ničem .. dokonalej herec .. chudák Heath.. no začala jsem poslůchat jak fofr koledy :D Prostě jsem zjistila že na zimu nemám pořádnů bundu .. a navíc když už se na lyžáku budu rozbíjat na prkně,tak aspoň stylově :D Když jsme byli nedávno ve Vaňkovce,první co jsem přišla do Quicksilveru jsem se málem posrala z tejto bundy a prostě ju chcu :D Důfám že z těch pěti litrů bude aspoň trošku pak zlevněná :D no nic,budu si přád na narozky v lednu :D Vůbec mě inak nedocvakává že pozitřku jsou už Vánoce jako :D Nevadí :D Musím ještě zabalit ty dárky .. ×.× ts.U kadeřnice jsem si spravila hlavu,toš už sa jenom čeká na středu ^_^ Z nudy jsem dneska už udělala design na silvestra .. jednoduchý ale dcl jsem si s ním spokojená takže ho nahodím před silvestrem možná .. nechystám žádný spešl Vánoční,budu z proudu ven :D Takže zatím se mějtě,Krásné Vánoce <3

so .. why so serious?

21. prosince 2008 v 13:20 | Romana |  letters
Hrozně se těším až se za chvilku budu moct podívat na toho nového Batmana,vůbec mu nefandím,stáhla jsem si to jenom kvůli Jokerovi (R.I.P Heath Ledger) a su zvědavá,prej film roku .. trailery jsou úžasné stejně jako pověstná scéna s Jokerem *why so serious?* Jak malé děcko su :D Takže tak.Jinak konečně dárky kůpené,ještě zabalit,su rychlovka že :D Ej,málo se těším,jeden z nejkrásnějších dnů v roce ^_^ Ať už to jee .. Jinak mě hrozně seoru ty chvilkové období blogu.cz s těma jech zasranýma reklamama s prominutím to je prostě děs ×.× Fakt mě nějak netankuje mět nahoře na blogu velký baner s reklamou na Ordinaci v Růžové zahradě nebo na Ulicu ×.× Jinak 24. v 12:10 či nějak tak povinně dívat na ČT 1! :D

Pussycat Dolls - I Hate This Part Right Here

21. prosince 2008 v 13:09 | Romana
Krásná písnička a ještě krásnější klip,toto se PCD fakt povedlo .. <3the bitch.

21. prosince 2008 v 12:52 | Romana
dA. xpaperflowers
neLibimseti. Silent_Dawn
icq 286-040-348 (prosím,nezneužívat.A ne,neporadím vám jak začít s photoshopem a co jsou to brushe,na co jsou vrstvy o.O)

Jmenuju se Romana a bydlím v menším moravském městě,Uherském Brodě.Mám to tam ráda :D
Mám mladšího otravného bráchu a doma celkově hodně zvířat,nejradši mám ale Chiquitku,našu kočku.Jsem hrozný fofr který nenávidí matiku,neumí logicky myslet,rád kreslí a všemu by se chlámal.Nedám dopustit na úžasné lidi,které znám <3 Nepřežiju bez popcornu <3 :D Hudby,komplu a toš skoro jako každý mladý člověk touto dobu.Kreslení mě provází celý život,9 let chodím na ZUŠku,kterou letos absolvuju.A vůbec jsem zažraná do všeckého co se toho týče,ráda dekoruju a takové obchody bych si kůpila celé :D Photoshop je můj drahý kamarád :D Co se týče školy chodím na jazykovku,která se za jazykovku skoro považovat nedá,protože je to výběr největších fofrů z blízkého okolí,jsme hodně přespolní :D Mezi největší závislosti patří taky nakupování,to su vždycky v sedmém nebi <3 Ráda taky na komplu hraju Tomb Raider a vůbec celá Lara Croft je úžasná postava,dokázala bych hrát nonstop <3 Ale protože mám shitský kompl který nerozjede Underworld,budu si na nejnověší díl muset počkat :D Jsem nepředstavitelný fanatik Twilight série,jak knížek tak filmu,ale nejsem ta typická náctiletá fanynka co se udělá nad Robertem Pattinsonem u filmu a toť vše.(tím ovšem nevyvracím,že Rob není krásný :P) Takže na mé kecy ohledně toho si budete muset zvyknout,zvlášť často takto tematizovaných layoutů. Blogů jsem měla několik,nejdýl vydržel asi rok starý Fallen Memories,ale budu se snažit aby i tento dopadl třeba líp.Bitch cakes je název který mě oslovil,nevím proč :D Nevymyslela jsem to ani to nemá žádné hluboké souvislosti,je to název fontu který jsem si stáhla :D Takže toť asi vše.