i've been waiting a century to marry you,miss swan.

27. března 2009 v 23:49 | Romana |  letters
Plány na dnešní večer padly,tak jsem aspoň ráda že je konečně víkend.Dneska jsem si koupila Breaking Dawn.Ehm,už mám přečtenou skoro celou Jacobovu knihu.Musím přiznat,že nakonec být v jeho hlavě není tak špatné.Rozhodně lepší než v Bellině.Příjde mi totiž,že ta čtvrtá knížka začíná nabírat místy fakt nechutné absurdity..

*SPOILER!!* *SPOILER!!* *SPOILER!!* *SPOILER!!*
Možná by mě to ani nepřišlo tak divné,kdyby většina lidí o Bellině dítěti nemluvila jako o nechutném mosntru a nebylo to popisované jako nějaký parazit,který ji zevnitř ničí,i když to tak vypadá.Přesvědčení,dát Belle vypít krev,aby uspokojila potřeby dítěte,je šílené řešení,ale logické.*A ještě k tomu,jí ta krev chutná* A zdá se,že pomáhá.A Jacob není až takový grázl.Musím si asi trochu poopravit názor,ale stejně ho moc nemám ráda. Slzy do očí mi vehnala scéna s Edwardem a Jacobem.Edward - mrtvý výraz v obličeji klečící před Jacobem.Asi ani daleko k slzám neměl,kdyby mohl.Jak říkal Jacob,ten "výraz hořícího muže" .. dokážu si ho docela vybavit.A nahání mi to husí kůži.No,předpokládám že za víkend to slupnu,s dosavadní rychlostí.Ale nemůžu se ubránit přesvědčení,že .. to není tak nevinně roztomilé jako Twilight.Ne to fakt není.Třeba se to bude líp číst,až bude Renesmee na světě.Až nebude Bella zbitá a nebude se o Renesmee mluvit jako o "tom" nechutném parazitickém monstru ..
*SPOILER ENDS* *SPOILER ENDS**SPOILER ENDS*

No,asi jste si nepočetli,většina byl spoiler ; takže ti,kdo nechtějí nic vědět,nečetli.Ale nevadí,tak jsem vypsala co jsem potřebovala,nějaké ty prozatimní "názory" když už jsem se tak zapáleně pročetla přes čtvrtku :D
PS:Slováci,závidím vám.Nehorázně.Závidím vám originální obaly knížek. *tffff*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K K | Web | 28. března 2009 v 10:17 | Reagovat

Originály môžeš závidieť koľko chceš, ale český preklad je oveľa lepší a za prvé je skôr tu. Takže má väčšina z nás, čo stoja o kvalitu, tie čo vy :D... ja si idem pre Breaking Dawn v pondelok...už sa neviem dočkať...

2 Aliuse ♥ Aliuse ♥ | 28. března 2009 v 13:30 | Reagovat

Rozbřesk :D

3 Ella Ella | Web | 30. března 2009 v 16:31 | Reagovat

Já už jsem to dočetla no vlastně v sobotu. Ta knížka byla krásná, úžasná a prostě samý superlativy... Teď už jen aby Stephenie napsala Půlnoční Slunce, tak snad. Btw: Názor na Jacoba mám úplně stejnej. Nejhorší byla scéna v Zatmění ve stanu. To jsem myslela, že mu utrhnu hlavu sama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.