Duben 2009

MOVED.

21. dubna 2009 v 21:35 | Romana
Blog se přestěhoval s pár změnami..i want to live where soul meets body ..

20. dubna 2009 v 16:30 | Romana |  letters
Já jsem dneska už vysmátá na týden dopředu :D Začalo to orgiemi v němině když jsme zkoušely nahodit jiskru z nohou a pak ve výtvarce když jsme byli silně zdepkařené že máme malé kozy :D :D Protože naše "velmi obdařená" spolužačka nás prostě deprimuje :D :Dpokračovalo to tím,že když jsme se po vyučování připravovali na anglický projekt který pojedem prezentovat do Hradiště,naše třídní oznámila místo "řekněte třeba děkujeme za pozornost" "řekněte třeba děkujeme za porno" to už jsme odpadali všichni do jednoho.To štěstí že to vyplodila až po mojí zkoušce jinak bych ten kousek asi už nebyla schopná doříct do konce :D :D No nic.Ve středu dorazí the Host : ) < už mě silně hrabe z písničky od Death Cab For Cutie - Soul Meets Body - jo,úžasně to na The Host pasuje,ale hrabě mě z toho a já nemám sílu to jaksi vypnout.pada pada pa da pa padapa .. No nic,jdu se podívat do Bělouna ať to zitra zase nepokazim. *náš učitel přiznal že se tajně vydává za Bělouna a že si Běloun jenom přivlastnil jeho nápad a že to on nás týrá :D :D ať tak či onak Bělounovi nebude prominuto nikdy :D * < *škaredě se dívá na komunistickou učebnici na stole*

It's not how you look like in that body, it's what you do with it.

19. dubna 2009 v 13:31 | Romana |  letters
Začínám mít pocit,že něco jako zábavný víkend už u mě nebude existovat,phew.Ale tak zabavila jsem se.The Host mě totálně chytl.Bože.Asi si koupím ten originál.Nezajímá mě,kdy to tady hodlá vyjít a je mi to celkem jedno :D Teda vlastně ne,první ty prachy co sem po dlouhé době nashromáždila věnuju do Ameriky,na koupi Twilight Director's Notebooku.Pheew.Když už jsem u toho,máte někdo zkušenosti s PayPalem? :D Beznadějný případ já.
A jo,abych nezanednávala deviant,tak jsem tam aspoň hodila jednoduchý wall The Host ; )
Pochybuju že to tady někdo četl neb čte,ale tak .. třeba někdo tam .. :D
Doma jsem našla staré vydání sbírky Bělouna *rofl* To mě moje drahá máti nemohla říct dřív? :D :D
Nás učitel z toho čerpá drtivou většinu příkladů a jsou tam aj výsledky,no mě asik klepne :D Třeba budu náráz v matice chytrá .. heh.Jedinkrát jsem přišla na jakýsi zapeklitý příklad z tama,a šťastná že sem porazila Bělouna :D :D Se ptám učitele že co si tam mám napsat a on že no když ti to udělá radost,třeba Poražení Bělouna,lolz.Takže mám v žákovské Poražení Bělouna,za jedna :D
Jsem unikát :D

two minds in one body.

17. dubna 2009 v 14:26 | Romana |  letters
PÁTEK :D Ale.. venku je nehorázně hnusně.Další důvod proč být doma :D Do fitka se mě nechce,a tak budu pokračovat v pokusu přečíst The Host : ) Zatím mě to dost baví a češtinu vůbec nepostrádám :D Uvidím kam až se prokoušu za jakou dobu : ) A celkově miluju toho člověka kdo dělal Stephenii ten obálkový styl,hrozně se mi to líbí :D Asi to nenechám jen tak bez povšimnutí :D
Jinak zjistila jsem,že i Dolores Umbridgeová může obživnout.Věřte nebo ne,jedna taková se na naší škole objevila,na měsíc zastupujíc učitelku rodinky a dějepisu.Když poprvě vešla do třídy,totálně jsem se lekla a říkala jsem si kde se proboha dostala do Brodu Dolores :D :D Protože toto .. nejde ani popsat.Nechutně růžový kostýmek,vlasy přesně jako ona,a vůbec - na co to popisovat,stačí se podívat na fotku Dolores Umbridgeové z filmu.Říkám no,dejme tomu že nebudu soudit na první dojem,ale.. hned jak vytáhla stejně nechutně růžovou propisečku a začala zapisovat do třídnice komentující to svým nehorázně přeslazeným hlasem který každou chvíli přecházel do hysterie spojený s rádoby holčičími uchichtnutími jsem nedokázala být nestranná.STRAŠNÉ.No,ale jinak.Mám v plánu něco provést s photoshopem :D Přes víkend mám docela dost nápadů : )A moc děkuju za krásné komentáře : ) Znovu opakuju že jestli někdo chce použít jakékoliv mé gify,klidně můžete a nemusíte se ptat : ) Jenom stačí když to nebudete vydávat za své.Bye.
edit - mám v plánu něco provést v menu a vzhledem k tomu že blog.cz vylepšil galerii která vypadá pěkně takže bych všechno nahrála do podalb pěkně na blog,jsem zvědavá.takže kdyby něco,under construction : )

It helps a little if you think of them as people.

11. dubna 2009 v 22:33 | Romana
.. jenom dvě animačky,už se mě kříží oči :D :D ; )

edit - jsem sotm u ann ^^ nevím čím jsem si to zasloužila,ale moc jí děkuju : )

action nr.2

11. dubna 2009 v 13:53 | Romana |  art
Druhá akce pro vás s Katy Perry ^^ Doufám,že někomu bude užitečná : )

Photobucket

Nikdy se s nikým nebij,ale když si nezačneš,bojuj až do konce.

10. dubna 2009 v 23:18 | Romana |  movies&books

Při takovém mém malém "večeru osamělých srdcí" jsem se prostě asi zbláznila,ale šla jsem sama do kina.Nevím proč.Navíc,chtěla jsem vidět další prý skvělý Angelinin kousek.Pokud jste Changeling viděli,nemusíte číst.Nechci psát žádnou recenzi nebo něco podobného,snažím se jenom aspoň trošku popsat,jak na mě ten film zapůsobil..

Začnu jenom tím,že trošku shrnu ten děj - Angelina Jolie hraje matku,které jednoho dne zničehonic zmizí syn.Neochotná policie po několika měsících najde údajně jejího chlapce,ale když se s ním Christine Collinsová setká,zjistí,že to není její syn ; a nedokáže předsvědčit zkorumpovanou policii,která nedokáže přiznat své chyby a nestojí o žádnou ostudu,že udělala chybu a že musí začít hledat jejího syna znovu ..

Musím říct,že Angelina mě ohromila.A teď nemluvím zaujatě,vážně.Většinou jsem ji viděla v samých akčňácích jak na ni pasuje,takže jsem byla docela vyjevená z toho,jak velkou emoční část do toho dokáže dát.Celý ten film vůbec překypoval emocemi..Vždyť Christine Collinsová brečela skoro v každé druhé scéně.Nevadilo mi to.Výborně celou atmosféru podkreslují "drobnosti" .. třeba když Christine zavřou do blázince a na snídani mluví s jinou ženou,že v pozadí jde pořád slyšet hysterický řev pacientek..Až kolem půlky jsem si začínala uvědomovat pořádně ten malý text,co byl na začátku - podle skutečné události.Nechápu,jak se něco takového mohlo někdy dít,jak nechutně sobecká a neschopná policie tehdy mohla být - nejenže nepřizná chybu,ale zavře do blázince ženu,které odmítají hledat její dítě.Dvacet unesených a zavražděných dětí masovým vrahem s komplicem - dalším dítětem..fuj.
To emoční "klima" byo cítit všude.Jak v mnoha ubrečených a hysterických scénách Christine,tak třeba ve zvláštním momentě,kdy vrah stojí před šibenicí a hystericky řve,ale jakmile mu nasadí na hlavu černý pytel,začne si zpívat tichou noc.Hodně příjemným překvapením pro mě bylí malí dětští herci,kteří takové "dospělé role" zvládli na výbornou,pro mě aspoň byli 100% věrohodní.
Co se týče hudby,taky se mi líbila.Měkké a jednoduché klavírní tóny .. to je pro maniaka jako jsem já :D Myslím,že reálný příběh byl zpracovaný skvěle,Clint Eastwood natočil opět dobrý film a Angie měla dobrý důvod,proč byla za roli Christine nominovaná na Oscara.

let's play a lovegame - lady gaga avatars

10. dubna 2009 v 14:27 | Romana |  art

Měla to být původně action,ale jelikož se mi to špatně uložilo tak jsem ze zbylého obrázku udělala pár avů,aspoň něco :X Měla jsem na Lady GaGu takový rozpolcený nároz,ale přesvědčila mě,když jsem slyšela akustickou verzi pokerface.Umí úžasné hrát na klavír a zpívat k tomu <3
action nr.1

10. dubna 2009 v 10:25 | Romana |  art
Třeba se to někomu bude hodit .. první akce,takový doplněk k tomu tutorialu :D

Photobucket

excuse me,sir,but this is what we call denial.

9. dubna 2009 v 13:42 | Romana |  letters
Nový layout.Konečně.Konečně po asi třech dnech a milioně verzí mě něco napadlo.Zase KStew,ale já se na tento photoshoot nemůžu vynadívat <3 je to hrzoně jednoduché a kromě textury tam není žádný text,což mi plně vyhovuje. Jinak taky vás štve to přihlašovací okýnko co vždycky vyskočí? :D Blog.cz má nějaké inovace vidím tak snad to brzy spraví .. + jsem ráda,že už u obrázků co jsou nahrané v blog.cz databázi není ten jejich šílený rámeček .. finally! Jakýsi nový komentářovací způsob tu je.. :D Nevím co to do mě vjelo ale udělala jsem pack icon textur.Třeba budou pro někoho použitelné..

Da > click download.

once a whore,you're nothing more.i'm sorry,that'll never change.

8. dubna 2009 v 18:10 | Romana |  letters
Další práázdniny : ) Konečně : ) Zrovna jsem prodiskutovala a dodělala layout (header) na jednu španělskou Paramore fanstránku,to mi taky trva než jsem se k tomu dokopala :X
Nenakódovaný header here.
Rozhodně mám v brzké době v plánu nový lay nebo něco takového :D Začínám mít inspirační období :D Jinak jsem začla chodit do fitka,ROFL.Já takový sportovec :X Po 40 minutách jsem myslela že chcípnu na místě a k tomu ve vteřině když jsem na to poprvé stoupla mě vypověděly službu drahé sluchátka,takže jsem se celých 40 minut běhu na ten iPod mohla tak maximálně dívat :X Ke konci jsem byla rudá jak paprika a horká jak já nevim co,upocená,no děs :D :D Ale musím se potrápit.Mám pak dobrý pocit,že něco dělám,ne jenom sedím u komplu .. + bude léto ani se neřekne a co jako pak :D Po zimě no amen :D Dneska měla naše třída každoroční službu jakože rádoby sbírat odpadky kolem školy(v našem případě fakt rádoby),když kolem nás projelo auto a v něm dva takoví straší kluci nebo spíš chlapi.Začlo to tím,že řekli že máme hezkou paní učitelku :D :D *no neni hezká,naše třídní totiž vypadá jak nějaká supermodelka* načež zastavili a se zájmem se na ni dívali,a kdykoliv jsme poodstoupili do jiného úseku popojelo i to auto a dál se se zájmem dívali :D :D Za nějakých deset minut dojelo auto druhé a teď se na ni dívali chlapi už čtyři :D :D no lolz.
Za chvíli du zas do toho fitka.Nechť to přežiju ve zdraví :D

edit: animačka,myslím ze včerejška.

i'm not quite sure how to breathe ..

4. dubna 2009 v 20:33 | Romana |  letters
Jak užíváte víkendu? Já docela kopr ; ale jsem ráda,že se můžu konečně fakt pořádně vyspat ..
Mám rozdělaných x blendů ale ani jeden se mi nechce dodělávat a nevím proč :D Jediné co dokončuju jsou animačky :D :D *posedlost,bacha na to* A jelikož mám samé twilightovské tak jsem udělala *zatim* dvě pro Tomb Raidery : ) Nepředpokládám,že to tu někdo kdo pravidelně čte ty moje kecy hraje,ale tak .. co už :D :D Další z posedlostí : )
Jinak .. pff abych tu nekecala jenom tak zbůhdarma,tak těm,kdo jsou závislí na piano music a score k filmům a instrumentálkám jako já,bych chtěla doporučit na stažení New Moon fanmade soundtrack od jedné holčiny z dA,která přesedlala na livejournal když jí ti hajzli smazali celou gallery.No,výběr těch skladeb je úžasný.A nekomentuju ty překrásné covery ke každé písničce!
Prostě .. úžasné.Další věc,co krátí čekání na New Moon : ) Ale víc už tady.
Edit:Teď jsem si vzpoměla,jaký byl apríl? Kromě toho že to moc nemusím,jsem se prostě musela smát,když na dveřích naší školy byla nalepená cedule: "Z důvodu návštěvy Baracka Obamy bude škola dočasně uzavřena.LOLZ."